Blachy mosiężne CuZu37

Blachy mosiężne CuZu37

Różnice między blachami trapezowymi a blachodachówkami

Różnice dzielące te dwa typy pokrycia dachowego może nie są znaczące, ale dla wielu z nas mogą być decydujące. Jeżeli pierwsze skrzypce gra dla nas cena produktu to tutaj zdecydowanie wygrywają blachy trapezowe. Jeżeli natomiast liczy się dla nas szczególny wygląd produktu to bezkonkurencyjna jest w tym momencie blacho-dachówka. W kwestii trwałości materiału oba produkty są raczej porównywalne i żaden nie ustępuje drugiemu pod względem zapewnianego domowi a zarazem jego mieszkańców bezpieczeństwa.
Blachy trapezowe odznaczają się bardzo przystępnymi cenami w porównaniu do jakości materiału oraz prostego minimalistycznego wyglądu.
Blacho-dachówki są natomiast bardzo dobrze wyglądającymi i trwałymi produktami, jednak posiadającymi już wymiernie wyższe ceny.
Oba pokrycia dachowe posiadają setki o ile nie tysiące wersji kolorystycznych jak i ogromny wybór wzorów.
Ważnym aspektem jest także prostota montażu produktu. Pod tym względem znacząco wyprzedzają przeciwnika blachy trapezowe. Są one banalnie proste w montażu i poradzi sobie z nimi każdy.

tags: blachy odlewane 5083, rury mosiężne CuZn39Pb, blachy miedziane miedź odtleniona SF-Cu/SE-Cu, blachy miedziane miedź beztlenowa OF-CU, spongiolit

About