Fordanserki

Fordanserki

Czy fordanserki to wyzwolone kobiety? Raczej nie, to zwykłe młode dziewczyny, które lubią się bawić, potrafią stworzyć miłą atmosferę, wyciągną na parkiet największego sztywniaka, ładnie tańczą a przy tym zarobią sobie trochę pieniążków.
Moda przyszła z zagranicy, gdzie popularne było zatrudnianie młodych i atrakcyjnych dziewcząt w klubach nocnych lub na różnego rodzaju imprezach, których głównym zadaniem było stworzenie jak najlepszej atmosfery i rozbawienie gości. Podczas imprezy nie tylko powinna liczyć się konsumpcja zakrapiana alkoholem, ważne też jest by goście dobrze bawili się i miło spędzili czas. Na imprezach, na których szczególnie przeważa męskie towarzystwo, bardzo dobra i wskazana jest obecność fordanserek.
Dziewczyny potrafią nie tylko tańczyć, ale są inteligentne, dowcipne, potrafią z gośćmi rozmawiać i dobrze ich zabawić, bez żadnych podtekstów. Wiele młodych studentek w ten właśnie sposób zarabia na swoje potrzeby, a instytucja pod nazwą fordanserki jest znana w dużych miastach.

About