Polskie traktory

Polskie traktory

Oferujemy ciągniki o mocy od 40KM do 85KM. Sprzedajemy wyłącznie solidne, sprawdzone maszyny, które są dodatkowo łatwe w obsłudze oraz proste i tanie w serwisie. Maszyny o niskim koszcie eksploatacji i bogatym wyborze wyposażenia dodatkowego sprawiają, że nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.
Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Finansowanie

Wiemy, że zakup maszyny jest poważną inwestycją podejmowaną na lata. Czasem warto skorzystać z dodatkowych środków, aby inwestycja nie osłabiła naszej płynności finansowej. Nasi doradcy pomagają w zdobyciu najpopularniejszych obecnie na rynku metod pozyskania dodatkowych pieniędzy: kredytu, leasingu czy dofinansowania ze środków UE. Wiemy jak zdobyć każdą z nich i wiemy jak to zrobić skutecznie.

Dofinansowanie PROW 2014-2020

Już wkrótce zamieścimy szczegółową ofertę wsparcia przy pozyskiwaniu środków unijnych na cele rozwojowe rolnictwa i obszarów wiejskich na lata 2014-2020. Nasza oferta uwzględniać będzie zarówno doradztwo jak i kompleksowe załatwienie wszystkich formalności za Klienta. Doświadczenie zbierane przez lata sprawia, że żadna „biurokracja” i ”papierologia” nie jest nam straszna.
Prosimy o przesłanie na nasz adres biuro@wymiana-rozrzadu.eu zapytania ofertowego. Niezwłocznie po jego otrzymaniu prześlemy Państwu naszą ofertę, którą to Państwo złożą w swoim oddziale agencji rolnej. W razie pytań prosimy o kontakt.

Już wkrótce zamieścimy tutaj szczegóły oferty wsparcia przy uzyskiwaniu kredytu bankowego na zakup wybranych produktów z naszej oferty. Nazwiązaliśmy współpracę z wieloma bankami dzięki czemu będziemy w stanie zaproponować naszemu Klientowi rozwiązanie optymalne. Jak na razie, żaden z naszych Klientów nie spotkał się z odmową udzielenia kredytu.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kogo interesuje produkcja, sprzedaż, doradztwo. Jesteś producentem sprzętu rolniczego i komunalnego, handlowcem lub osobą przedsiębiorczą zainteresowaną inwestowaniem w tej branży? Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możesz skorzystać na współpracy z nami.

słowa kluczowe: mf350, mf 360, massey ferguson 360, massey ferguson 350 opinie, mf 385, massey 385, traktory polska, mf240, massey 360

About