System kolejkowy

System kolejkowy

Dzisiejsza kolejka jest uporządkowana i zarządzana zdalnie. Jeżeli mamy do załatwienia jakąś sprawę w urzędzie to zaraz po przekroczeniu progu instytucji musimy udać się do automatu wydającego bilety kolejkowe.

Nowoczesny system kolejkowy opiera się na takich właśnie automatach.
Automaty są połączone multimedialnie z monitorami i okienkami, w których załatwia się petentów. Kolejkowicze wydają około 500 biletów dziennie, mają nowoczesny wygląd i pilnują, na odległość kolejki.
Dzięki wprowadzeniu takiego systemu znacznie oszczędza się czas zarówno pracowników takiej placówki jak i samych interesantów. Na kolejkowym bilecie otrzymujemy swój numer w kolejce oraz przybliżony czas oczekiwania, jeśli jest on zbyt długi, w czasie oczekiwania możemy załatwić jeszcze inne swoje sprawy.
System kolejkowy sprawdza się w urzędach, przychodniach, poradniach czy szpitalach. Powoduje, że kolejka jest uporządkowana, mimo tego nie trzeba w niej ciągle stać. Taki system od wielu lat obowiązuje w całej Europie, doskonale się sprawdza a ludzie już przywykli do zdalnie sterowanych kolejek.
Zarządzanie kolejką to sprawna obsługa, to miłe traktowanie klienta. System kolejkowy sprawdza się doskonale wszędzie tam gdzie jest obsługa masowa poszczególnych klientów. Doskonale można podzielić pracę pomiędzy danymi okienkami w urzędzie czy instytucji.

About